AOB forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cipele pomoc

3 posters

Ići dole

Cipele pomoc Empty Cipele pomoc

Počalji od Cedamanamas 26/10/2012, 02:18

Pozdrav svima,ja sam Vlada iz Novog Sada...
Imam jedno pitanje i nadam se da ce neko od vas uspeti da mi pomogne. Naime imam veliki problem sa stopalima,tj. zimi kada je hladno veoma brzo mi se smrznu noge i ne mogu da izdrzim na niskim temperaturama ni pola sata,sat... Kupovao sam raznorazne cipele i carape,ali nista mi nije pomoglo. Problem je sve sto sam kupovao od opreme nije bilo nesto posebno kvalitetno.. Sada sam skupio dosta novca i planiram da kupim neke super kvalitetne cipele,koje ce mi sluziti da mogu dugo da stojim u snegu i na veoma niskim temperaturama. Nije bitno koliko su teske i da li se u njima lako hoda ili ne,samo da su super kvalitetne. E sada ako neko moze4 da mi preporuci marku obuce ili sajt na kojem da trazim.. Znaci pare nisu problem i ne pitam sta kosta,samo da mi noge ostanu tople Smile

Hvala unapred

Cedamanamas

Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cipele pomoc Empty Re: Cipele pomoc

Počalji od vaso 26/10/2012, 13:11

Zdravo Vlado. Dobrodošao na forum!

Da ti ne bih nabrajao šta i kako, mislim da bi najbolje bilo da nam kažeš čime se baviš (alpinizam, planinarenje, lov...) pa da pokušamo da ti pomognemo. Cipela ima raznih a i namjena im je raznolika.

Što se tiče čarapa, najbolja varijanta su ti one od merino vune sa dodacima polipropilena i elastina. Daju toplotu a brzo se suše.

Postoje takođe i razni grejači za stopala, od onih za jednokratnu upotrenu do onih koji mogu više puta da se koriste.

Toliko za sad. Pozdrav
vaso
vaso

Broj poruka : 39
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.03.2012

http://www.vasostokic.com

Nazad na vrh Ići dole

Cipele pomoc Empty Re: Cipele pomoc

Počalji od diskus_toma 26/10/2012, 14:08

Pozz
Ja mislim, da ako imas toliko problema sa stopalima, da prvo odes kod doktora.Dzaba cipele, Dzaba bakine vunene čarape, ako ti je cirkulacija losa.A to može da se reši.
Sve ostalo je kratkotrajno rešenje
TT

diskus_toma

Broj poruka : 70
Datum upisa : 18.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Cipele pomoc Empty Re: Cipele pomoc

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu