AOB forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stenice(male stene, a ne bube) u sremčici

4 posters

Ići dole

stenice(male stene, a ne bube) u sremčici Empty stenice(male stene, a ne bube) u sremčici

Počalji od djeremic 5/12/2012, 13:10

2. XII 2012 Predrag Ćurdić, Damir Lukšić i Ja(Dejan Jeremić) smo bili do sremčice da pogledamo neku malu stenu koju sam upamtio iz davnina.
Stena izgleda krušljivo, međutim kad otpadne prva serija hvatova ostaje solidna masa sa puno krupnih hvatova. Visina je oko 4m a dužine oko 50 m.
Upotreblivost je super za prečkanje i bolderisanje u jakom previsu. Kako se slike vide nemam pojma al evo: &&//($(/$&%( >>>> psujem jer ne radi sad ni link...


ima fotke kod mene na fejsu ko oće da vidi album se zove "Стражевица (срушени бункер) и Сремчица"stenice(male stene, a ne bube) u sremčici Peca_i_sremcica
[img]stenice(male stene, a ne bube) u sremčici Peca_i_sremcica2[/img]


Poslednji izmenio djeremic dana 6/12/2012, 14:45, izmenjeno ukupno 1 puta
djeremic
djeremic

Broj poruka : 68
Datum upisa : 24.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

stenice(male stene, a ne bube) u sremčici Empty Re: stenice(male stene, a ne bube) u sremčici

Počalji od diskus_toma 5/12/2012, 15:00

Jero, posalji slike Vasi da ih baci na AOB FB.Tamo ce se videti:)
pozz

diskus_toma

Broj poruka : 70
Datum upisa : 18.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

stenice(male stene, a ne bube) u sremčici Empty Re: stenice(male stene, a ne bube) u sremčici

Počalji od damir979 5/12/2012, 16:25

Prosledit cu ih ja poslati Vasiljki santa

damir979

Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

stenice(male stene, a ne bube) u sremčici Empty Re: stenice(male stene, a ne bube) u sremčici

Počalji od Peca 5/12/2012, 20:06

i na avali smo bili Smile
Peca
Peca

Broj poruka : 21
Datum upisa : 26.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

stenice(male stene, a ne bube) u sremčici Empty Re: stenice(male stene, a ne bube) u sremčici

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu