AOB forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Single ili Half uzarija, kada, kako , sta

4 posters

Ići dole

Single ili Half uzarija, kada, kako , sta Empty Single ili Half uzarija, kada, kako , sta

Počalji od pera 28/3/2008, 12:03

Razmisljam da penjem nesto za prvi maj u stenama iznad Kotora, pa se razmisljam da li da nosim jedno Single ili dva Half uzeta. Sad dobro su mi poznate prednosti Half uzadi, ali ovde ne bi trebalo da bude nekih dugackih abzajla, a pretpostavljam da ce biti prilicno nekig zbunja u koje bi uze moglo da se uplete pa mislim da ce mi biti efikasnije penjanje (manje raspetljavanja) sa singl uzetom. Kakva su vasa iskustva?
pera
pera
Admin

Broj poruka : 266
Datum upisa : 18.02.2008

http://perop.homeip.net

Nazad na vrh Ići dole

Single ili Half uzarija, kada, kako , sta Empty Re: Single ili Half uzarija, kada, kako , sta

Počalji od Steva 30/3/2008, 11:48

A jesi li razmisljao o Twin uzadima?
Zezam se....
Po meni je uvek bolje penjati sa dva tanka uzeta, bez obzira na visinu stene. Ako se zanemari sve ostalo, sloboda u kopcanju a samim tim i u kretanju je neprocenljiva. Britanci cesto penju i sa dva Singl uzeta. Preporucujem da pre ulaska u neki tezak smer prvo provezbas upotrebu dva uzeta ukoliko nisi navikao na to.
Lepo penjanje zelim..
Steva
Steva
Admin

Broj poruka : 56
Godina : 38
Datum upisa : 02.03.2008

http://www.alp.rs

Nazad na vrh Ići dole

Single ili Half uzarija, kada, kako , sta Empty Re: Single ili Half uzarija, kada, kako , sta

Počalji od zli 31/3/2008, 09:32

Moja iskustva kažu da je najbolje da koristiš jedne jenodelne kupaće gaće, a još bolje je da povedeš sa sobom jednu dobru cicu u dvodelnom bikiniju, a najbolje je da cica bude samo u gaćicama (što oskudnijim) i onda lepo odeš na kupanje, batališ te žbunovite stenčuge i upleteš se u nešto mnogo lepše... afro
zli
zli

Broj poruka : 30
Godina : 42
Datum upisa : 21.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Raca 4/4/2008, 22:18

Ja sam za dvo-delni kupaci. Naocare i papuce.

Raca

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu