AOB forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penjanje na starinski nacin....

4 posters

Ići dole

Penjanje na starinski nacin.... Empty Penjanje na starinski nacin....

Počalji od Steva 15/3/2008, 23:03

Ova godina je dosta dobro pocela ako se izuzmu pad sa borda, smrzavanje na Komovima, ipak topla zima i misticni MKCG koji razvija filozofiju alpinizma sa temeljima na "Vertical Limit"-u! U svakom slucaju se penje, grizu se smeri preko 500m a cak ce i Nindza da oseti lepotu koriscenja kotizacija... Malo nam nedostaje zajednicki plan, a kako i ne bi posle toliko propalih ideja poput Kirgistana, Madagaskara pa cak i ove nesretne Slovenije koju su nam patriote, branioci Srpske slobode uskratili....
Mozda ne bi bilo lose ponovo razmisliti o nekom velikom zajednickom penjanju, onom pravom koje zahteva ozbiljan trening i koje sa svim svojim karakteristikama nosi puno sexa, krvi i znoja, kako bi to rekao nas veliki vodja. Razmisljao sam dosta o Gredama poslednjih nedelja, a i sta cu drugo sa gipsom na ruci Very Happy Malo smo se razmetali sa idejama a imamo jeftino mesto za koje nam ne treba viza a koje opet pruza mogucnosti svima, dakle od III do X i od 100 do 700 metara sa kvalitetnom stenom. Moguc je prilaz kolima na do svega 2-3 sata od stene, a cak i na 30 min ko ne zeli da ulazi u veliku stenu. Sa druge strane, za dane odmora postoji kupanje ispod vodopada, kanjon Nevidio (barem njegov pocetak), slack line, limbo, vatrica a siguran sam i da cemo sa mestanima Komarnice napraviti dogovor za neko jagnje ili jare ako krene Boris.... Razmislite, pa da cujem komentare.............................................
Steva
Steva
Admin

Broj poruka : 56
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.03.2008

http://www.alp.rs

Nazad na vrh Ići dole

Penjanje na starinski nacin.... Empty vala bi se mogli okupit'

Počalji od losmi 16/3/2008, 19:31

Zdravo drustvo!
Lijepo bi se bilo okupit nedje ispod nekih velikih stijena, a i po njima.

Jeste li za kakvu organizaciju na Smokovcu? Ima sve sto Steva trazi :"od III do X i od 100 do 700 metara sa kvalitetnom stenom. Moguc je prilaz kolima na do svega 2-3 sata od stene, a cak i na 30 min ko ne zeli da ulazi u veliku stenu", sa razlikom sto prilazi su u pola manje vremena ali mislim da to nece pravit probleme Very Happy . Na nasem penjalistu ima jos par projkata koji cekaju kumove. Materijala za prvenstvene smjerove ima na pretek.
Sto se kupnja tice nema vodopda ali je moraca tu.

Ovo vazi za period prije vrucna (ljeti tamo gajimo neke zmije i slicne gmizave).
Takodje i ovamo vaze zdogovori za jagnje

pozdrav, Milos OCP
losmi
losmi

Broj poruka : 11
Godina : 40
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 19.02.2008

http://www.montenegroclimbing.net

Nazad na vrh Ići dole

Penjanje na starinski nacin.... Empty Re: Penjanje na starinski nacin....

Počalji od pera 18/3/2008, 18:20

Mislim da je Steva mislio na Boljske grede
bas bi i mogli da se okupimo, valjda smo dovoljno porasli
pera
pera
pera
Admin

Broj poruka : 266
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.02.2008

http://perop.homeip.net

Nazad na vrh Ići dole

Penjanje na starinski nacin.... Empty Re: Penjanje na starinski nacin....

Počalji od Raca 23/3/2008, 17:18

Mislim da je Moraca za kraj aprila odlican termin.
Grede... pre avgusta tesko (suncana strana).

Raca

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Penjanje na starinski nacin.... Empty Re: Penjanje na starinski nacin....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu