AOB forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Терминологија у водичу "Пењање у Србији"

3 posters

Ići dole

Терминологија у водичу "Пењање у Србији" Empty Терминологија у водичу "Пењање у Србији"

Počalji od bojan.jovicic 14/9/2017, 20:27


  • БЈ: Sta znaci Skok? Da pomognem, ja trenutno to kapiram, kao neki logicki zavrsetak jednog segmenta, i onda pocetak sledeceg. Tipa mali kao izlazak, pa setnjica do sledeceg.

    • Синиша Вујић: За мене је Скок као велики степеник, плато на који изађеш па са њега настављаш даље са пењањем или обрнуто у силаску.


  • БЈ: Razlika izmedju okapine i ljuske?

    • Душан Бранковић: Окапина — Википедија
    • Љуска - Стена која има прекид у повезаности са "главном" стеном, и где је та ивица као љуска испред главне стене. Нпр. улаз у МW@Борски стол.


bojan.jovicic
bojan.jovicic

Broj poruka : 19
Datum upisa : 15.10.2012

http://bojanjovicic.com

Nazad na vrh Ići dole

Терминологија у водичу "Пењање у Србији" Empty Re: Терминологија у водичу "Пењање у Србији"

Počalji od bugiša 28/9/2017, 16:45

Zdravo Bojane,

gdje mogu da nadjem tj. da porucim ili kupim vodic "Penjanje u Srbiji" ako se nalazim van zemlje? Postoje mogucnosti preko neta?

pozdrav
Tomo

bugiša

Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Терминологија у водичу "Пењање у Србији" Empty Re: Терминологија у водичу "Пењање у Србији"

Počalji od bojan.jovicic 28/9/2017, 22:07

Zdravo Tomo,
Prosledio sam tvoju poruku Sinisi Vujicu, autoru vodica "Penjanje u Srbiji" koji zivi trenutno van zemlje, a i Dusanu Brankovicu koji zna oko dobijanja vodica u zemlji, pa se mozda jave.

Ono sto ja predlazem je da ako ga vec kupujes za sebe da ga uzmes kada planiras da dodjes na penjanje, ili ako ga uzimas za nekoga drugoga ko je iz Srbije, da vidis sa njima samo oko isporuke za Srbiju.
bojan.jovicic
bojan.jovicic

Broj poruka : 19
Datum upisa : 15.10.2012

http://bojanjovicic.com

Nazad na vrh Ići dole

Терминологија у водичу "Пењање у Србији" Empty Re: Терминологија у водичу "Пењање у Србији"

Počalji od sishke 30/9/2017, 13:52

Поздрав Томо,

хвала на интересовању за водич. Јавите нам се на адресу penjanjeusrbiji(at)gmail.com да се договоримо око начина набавке водича.

Поздрав,
Синиша

п.с. Хвала Боки Smile

sishke

Broj poruka : 6
Datum upisa : 19.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Терминологија у водичу "Пењање у Србији" Empty Re: Терминологија у водичу "Пењање у Србији"

Počalji od bugiša 30/9/2017, 15:49

Хвала Боки на контакту!

@Синиша: порука преко мејла послата.

Поздрав и једна мала сличица за погађање локације Терминологија у водичу "Пењање у Србији" A_ozee10

Томо

bugiša

Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Терминологија у водичу "Пењање у Србији" Empty Re: Терминологија у водичу "Пењање у Србији"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu