AOB forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da smer ima ponavljanje?

Ići dole

Da smer ima ponavljanje? Empty Da smer ima ponavljanje?

Počalji od djeremic 30/6/2013, 17:57

Pošto ne znam u koji odeljak da stavim ovo pitanje ovde mi izgleda najprikladnije. Ispravite me ako grešim.

PITANJE JE:

Da li je neko peo smeri koje se zovu "jesen u meni 5+" i "prvi ove godine 5 " u gornjaku se nalaze između glavice i centralne stene
i da li slučajno neko ima imformaciju  da li ih je neko ponovio... prvi penač je pokojni Fića .

Po stanju stene mi se čini da nisu ponavljane a pitao sam i 25% autora smeri. Popeo sam ih sa ovogodišnjim kursistom Nikolom Ajdukovićem za nekih 1,5h+45 min. Jesen u meni je za preporuku, lep smer barem prvi cug, a "prvi ove god." i nije tako lep, kruškliv je dosta i detalj je na 3-5m od zemlje. Međutim u "prvi ove god." posle štanda otvara jedna pukotina koja očigledno nije popeta a deluje zdravo(moja procena ocene je oko 6 u detalju sa dobrim mogućnostima za staviti frendove/3čoke) tako da može prvenstvena varijanta drugog cuga da se izvuče. Stena je popodne u hladu.
<<<< IZVEŠTAJ bi evo bio ovo. Dejan Jeremić
djeremic
djeremic

Broj poruka : 68
Datum upisa : 24.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu