AOB forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ponavljanje

2 posters

Ići dole

ponavljanje Empty ponavljanje

Počalji od djeremic 19/8/2013, 12:31

kako se boduju/ne boduju smeri koje penjem drugi put? Ali, sa promenjenim rasporedom vodjenja cugova u odnosu na to kako sam prvi put popeo te smeri.
djeremic
djeremic

Broj poruka : 68
Datum upisa : 24.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

ponavljanje Empty Re: ponavljanje

Počalji od pera 19/8/2013, 13:10

si pogledao pravilnik o bodovanju? ako kaze da ne moze da se boduje 2 puta ista smer onda se ne boduje, nevezano za to kako si je vodio... U sustini razlika moze da bude ako si 1. put isao kao drugi a drugi put si vodio, onda ti se vise boduje ovaj put kad si vodio pa to i pises Wink ako si oba puta vodio, nevezano za raspored vodjenja isto se racuna...
pera
pera
Admin

Broj poruka : 266
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.02.2008

http://perop.homeip.net

Nazad na vrh Ići dole

ponavljanje Empty Re: ponavljanje

Počalji od djeremic 19/8/2013, 13:14

đe ima pravilnik nepravilni o bodovanju?
djeremic
djeremic

Broj poruka : 68
Datum upisa : 24.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

ponavljanje Empty Re: ponavljanje

Počalji od pera 20/8/2013, 09:50

Imao sam ga nekada davno u papirnoj formi, gde ima sad nemam pojma ali znam da postoji Wink
Koliko sam gledao nema na nasem sajtu, pogledaj da li ima na sajtu komisije, ako nema ni tamo pitaj u magacinu da li imaju primerak, a ako nemaju ni oni onda pitaj nekoga od stariji ko je ranije bodovao svoj karton, tipa Dzonija ili Steve. MarijaB se ranije bavila pisanjem programa za bodovanje kartona pa je sigurno imala taj pravilnik u rukama a moguce da ga i dalje ima negde na polici Wink

U svakom slucaju bi bilo dobro da kad lociramo jedan primerak tog tesko uhvatljivog pravilnika da ga prebacimo u elektronsku formu i okacimo na sajt Wink

eto to su moje misli koje ne vrede ni cent Wink
pera
pera
Admin

Broj poruka : 266
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.02.2008

http://perop.homeip.net

Nazad na vrh Ići dole

ponavljanje Empty Re: ponavljanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu